top of page

АРХІВ

Інформацію про заходи в ЦДЮТ дивіться тут

Ельдорадо - переможці _Запорізькі викрут

ПЕРЕМОЖЦІ "ЗАПОРІЗЬКІ ВИКРУТАСИ-2019"

16 березня 2019 року

В обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва "Запорізькі Викрутаси- 2019" молодша група зразкового колективу театру танцю "Ельдорадо" Центру дитячої і юнацької творчості здобула перше місце і отримала нагороду з рук Першої леді Марини Порошенко

Джерело: https://energodar.city

Інтерактивна гра "Імпровізація"
Ігрова кімната

ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ В ЦДЮТ

29 березня 2019 року

З 18 по 26 березня  2019 року в ЦДЮТ пройшли весняні канікули. 

Для вихованців гуртків та дітей міста було організовано роботу ігрової кімнати, відеозали, музею “Витоки”, бібліотеки, заняття практичного психолога. Проводились дозвіллєво-розважальні програми, конкурси, ігри, екскурсії, майстер-класи, бесіди, вікторини. Керівниками гуртків було проведено  різноманітні виховні заходи для вихованців і батьків. В рамках опорного закладу підготовлені  майстер-класи для вихователів ГПД міста.

Вінс І. В., завідувач організаційно-масового відділу

Фото: Світлана Семеренко 

Майстер-клас _Виготовлення намиста_
Майстер-клас_ виготовлення прикраси _Мрі
d7cd7cd9ffcf2dab9f0333f7d7f61e45.png
Word.png

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД МІСТА

25 березня 2019 року в ЦДЮТ відбувся майстер-клас для вихователів ГПД міста "Місія - краса.

Бєгіна О. В., керівник гуртка "Чарівна палітра", ознайомила присутніх з гармонією колоьору, поняттям "кольоротипу" та його видами. Навчила визначати учасників свій колірний тип: "Жінка-літо", "Жінка-зима", "Жінка-осінь", "Жінка-весна". Практичні поради щодо вибору гардеробу для жінок відповідного типу надала Полтавець Л. М., керівник студії "Таїс".

В ході практичної частини "Аксесуари - важливий елемент завершення гармонійного типу зовнішності кожної жінки" учасники майстер-класу виготовляли прикраси: "Ніжність" (ліплення з холодного фарфору під керівництвом Піддубньої Я. В., завідувача художньо-естетичним відділом, керівника гуртка "Маленьки чарівники"),  об'ємна аплікація з бісеру та каменів "Мрія" (під керівництвом Проценко С. О., керівника гуртка "Флористика"), браслет "Подих весни" (плетіння з вощеної нитки, Бєгіна О. В., керівник гуртка "Чарівна палітра), виготовлення намиста «Натхнення» з натуральної шкіри з елементами розпису (Полтавець Л. М., керівник гуртка "Сувенір").

Семеренко С. І., адміністратор сайту

Фото: Світлана Семеренко

ПЕРЕМОЖЦІ В ЗМАГАННЯХ З ШАХІВ

19 березня 2019 року

Вітаємо вихованців гуртка «Шахи» - керівник Суханов В.Ю., які взяли участь в особистих змаганнях з шахів серед юнаків та дівчат в Запорізькій області у 2019 році (з 14 березня по 18 березня 2019року) та зайняли призові місця:
ІІ місце - Хренова Віринея
ІІІ місце - Коваленко Олександр

Тимошенко В. М., завідувач декоративно-прикладним, технячним відділом

КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ

19 березня 2019 року

Вітаємо учасників Обласнго етапу Всеукраїнського конкурсу
«Космічні фантазії» (10.12.18 - 28.02.19)
Диплом ІІ ступеня
1. Чорняк Софія - Гурток «Батик», керівник Пантєєва Р.М.
Дипломи ІІІ ступеня
1. Куришева Поліна - Гурток «Батик», керівник Пантєєва Р.М.
2. Волков Федір – гурток «Різьблення по дереву», керівник Пантєєва Р.М.
3. Гороховець Віталій – гурток «Медіакультура», керівник Семеренко С.І.

КОНКУРС "ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ РАЗОМ"

14 березня 2019 року

Вітаємо вихованців Літературного гуртка ЦДЮТ з перемогою у Обласному етапі конкурсу дитячої та юнацької творчості
«Збережемо Україну разом» в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»,
який проходив з 1 листопада 2018 року по 11 лютого 2019 року у м. Запоріжжя.
Під керівництвом Рубінської Надії Петрівни вихованці отримали такі результати:
Хрістенко Марія зайняла І місце,
Грачова Марія – ІІІ місце.

Адміністрація Центру дитячої та юнацької творчості вітає усіх вихованців та

керівника гуртка з перемогою та бажає подальших успіхів!!!

Малюємо професії на піску.jpg
Word.png

ПРОФЕСІЙНИЙ ОРІЄНТИР-2019"

Опубліковано 20 березня 2019 року

З 18 лютого по 18 березня 2019 року в ЦДЮТ пройшов Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир – 2019», метою якого було розширення профорієнтаційного інформування вихованців, батьків, педагогів
щодо питань професійного визначення, формування готовності вихованців до
усвідомленого вибору професії, побудови кар’єри та позитивного ставлення до робітничих професій, впровадження сучасних інноваційних форм профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Балагутрак Н. Ю., заступник директора з НВР

Фото: Маргарита Єрміна

DSCN6978.jpg

"ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ТВОРЧОСТІ"

 

14 березня 2019 року в міській художній виставковій залі відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт здобувачів освіти ЦДЮТ «Дивовижний світ творчості!» в рамках участі у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай  і  люби  свій  край».  Участь у виставці взяли 32 гуртки декоративно-прикладного, технічного відділу закладу.  На розгляд журі було надано більше 300 робіт вихованців ЦДЮТ:  художнє різьблення по дереву, в’язання спицями, гачком, витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, вироби з тіста, вироби зі шкіри, декоративний розпис, народний живопис, бісероплетіння; паперова пластика та орігамі;  вироби з природних матеріалів, тощо;   графіка; живопис; батик. Вихованці та педагогічний колектив також оформили  персональні виставки педагогів ЦДЮТ, індивідуальні виставки творчих робіт дітей – вихованців закладу,  виставки сімейної творчості “Таланти мої і моєї родини”. Вихованці ЦДЮТ провели для присутніх майстер-класи, а наприкінці гостей було запрошено на ярмарок придбати сувеніри, що виготовлені гуртківцями.

Балагутрак Н. Ю., заступник директора з НВР

Фото: Світлана Семеренко 

Таланти твої, Запорізький краю!
_Дніпряночка_

"ТАЛАНТИ ТВОЇ, ЗАПОРІЗЬКИЙ КРАЮ!

12 березня 2019 року в МПК «Сучасник» відбувся звітний концерт вихованців ЦДЮТ, який пройшов в рамках ІІ (міського) етапу обласного
фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!».
В фестивалі взяли участь гуртки художньо-естетичного та декоративного-прикладного відділу ЦДЮТ, загалом до участі у конкурсі було заявлено 30 художніх номерів, за жанрами: 1) Вокал та фольклорна обрядовість; 2)Хореографія; 3) інструменталісти та ВІА; 4)театральне мистецтво та театр мод.
Вокалісти представляли твори української класики, народну пісню та сучасну естрадну музику; інструменталісти та ВІА представляли твори сучасної української інструментальної музики; хореографічний жанр був представлений естрадними, сучасними та вуличними танцями; театральне мистецтво
представляли театральні колективи, театр моди, театри читця.
Адміністрація ЦДЮТ висловлює подяку працівникам МПК «Сучасник» за
допомогу в організації та проведенні концерту

Балагутрак Н. Ю., заступник директора ЦДЮТ

Фото: Балагутрак Н. Ю.

Відео: ЕНТБ Оріон

DSCN6585.jpg
DSCN6589.jpg

205-ТА РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

9 березня 2019 року

7 березня 2019 року в ЦДЮТ відбувся Єдиний день інформування з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Педагоги взяли участь у Шевченківських читаннях в бібліотеці, що організували Т. О. Плахотна, директор ЦДЮТ,  та С. І. Семеренко, завідувач бібліотекою, а також в презентації (від автора у запису) трилогії Антонії Цвід "Кохані жінки Тараса Шевченка". Для вихованців відбувся огляд книжкової виставки "Слава Шевченка не вмре, не поляже" та стіннівки "Великий Кобзар", оформленої в фойе закладу організаційно-масовим відділом.

Шевченківські дні в ЦДЮТ продовжуються

Семеренко С. І., завідувач бібліотекою ЦДЮТ

DSC08937.jpg

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого 2019 року

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови.  За недовгий час свого існування воно вже стало  традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. В Центрі дитячої та юнацької творчості  культорганізатором Іриною Луданою разом з керівниками гуртків та їх вихованцями  був організований флешмоб, головна думка якого: “Націю визнають у світі тільки тоді, коли ця нація любить та плекає свою культуру, традиції, мову”.   Діти з задоволенням читали вірші рідною мовою, співали українські пісні, пригадали легенди та традиції українців.

Плахотна Т. О., директор ЦДЮТ

Лудана І. О. , культорганізатор

Фото: Світлана Семеренко

30-та річниця від віводу військо с Афган

30-ТА РІЧНИЦЯ ВИВОДУ ВІЙСЬК КОЛИШНЬОГО СРСР З АФГАНІСТАНУ

Опубліковано 15 лютого 2019 року

15 лютого 2019 року курсанти Школи джур, керівник Сергій Волков, взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому 30-й річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

Семеренко С. І., адміністратор сайту

Фото: Даніїл Пшеничний

DSCN6376.jpg

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого 2019 року

20 лютого 2019 року виповнилося п’ять років від дня масових розстрілів учасників Революції Гідності у центрі Києва. В ЦДЮТ в цей день  вихованці закладу здійснили історичну подорож "Щоб пам'ятали" - вшанування Героїв Небесної  Cотні. Учасники заходу згадали загиблих героїв, оголосивши хвилину мовчання. Діти розповідали вірші про героїв, виконали танець «Журавлята» та  пісню «Мир». Педагоги, діти та їх батьки долучились до акції «Білий журавлик».

Плахотна Т. О., директор ЦДЮТ

Лудана І. О., культорганізатор

Фото: Світлана Семеренко

Практичний семінар для керівників гурткі
Практичний семінар для керівників гурткі
Практичний семінар для керівників гурткі

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ

Опубліковано 15 лютого 

14 лютого 2019 року в ЦДЮТ було проведено практичний семінар для керівників гуртків  з теми: «Використання виховної технології  «Формування творчої особистості – крок до розвитку життєвих компетентностей вихованців закладу».  Зміст семінару  передбачав три частини: І частина – теоретичні основи технології «Формування творчої особистості»; ІІ – Опрацювання освітніх і виховних вправ та завдань в рамках даної технології (робота в групах); ІІІ – Методичний аукціон «Методична розробка сучасної інноваційної  вправи, завдання, прийому в рамках технології «Формування творчої особистості».

Педагоги ЦДЮТ в ході семінару прийшли до висновку, що кожен вихованець нашого закладу має свій творчий потенціал, а ось розвивається він, чи ні, залежить від багатьох обставин:   стартового майданчику: рівень сформованості мислення, організованості, цілеспрямованість пізнавальних процесів;  умов для творчого розвитку особистості; виховання емоційної стійкості,  мотивації дій та вчинків вихованців. Якщо постійно застосовувати технології, які вимагають простого репродуктивного рішення – творчі здібності залишаються не розвиненими. Тому завдання  нашого колективу – знайти оптимальне співвідношення. Сьогодні ми шукаємо ці шляхи, опрацьовуємо сучасні, активні, інформаційні технології для розвитку творчого потенціалу наших вихованців, тобто шукаємо можливість прищеплення навичок самостійної творчої діяльності.

Чорна О. Є., заступник директора ЦДЮТ

Фото: Світлана Семеренко 

powerpoint-240x240.png
DSCN5915.jpg
DSCN5883.jpg
DSCN5973.jpg
загружено.png

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Опубліковано 7 лютого 2019 року

 

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для адаптації, розвитку та навчання вихованців правилам безпечної поведінки у всесвітній мережі з 5 по 8 лютого 2019 року в закладі позашкільної освіти “Центр дитячої та юнацької творчості” пройшли просвітницькі заходи до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету під гаслом “Разом за кращий  Інтернет”.

В рамках заходів оформлено віртуальну книжкову виставку-подорож  “Шлях до безпечного Інтернету”; проведено інтерактивне заняття зі здобувачами освіти “Безпечний інтернет для тебе” з використанням матеріалів уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні (в записі). Для батьків вихованців  було проведено заняття-блікфанг «Безпека вашої дитини в Інтернеті». Методисти та педагоги ЦДЮТ взяли участь у дистанційному навчальному занятті “Мережевий етикет та безпека”. Всі учасники освітнього процесу активно долучились до Флешмобу під гаслом  «Разом за найкращий Інтернет!».

Балагутрак Н. Ю., заступник директора ЦДЮТ, Єрміна М. Е. , практичний психолог,

Семеренко С. І., завідувач бібліотекою.

 

Фото: Маргарита Єрміна, Світлана Семеренко

 

 План заходів в ЦДЮТ до Дня Безпечного                     Інтернету

IMG_8617.jpg
IMG_8616.jpg

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Опубліковано 30 січня 2019 року

 

29 січня 2019 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 101 рік бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Зі здобувачами освіти в закладі позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Енергодарської міської ради проведені тематичні бесіди в гуртках, які сприяли формуванню у вихованців почуття  патріотизму, любові до свого народу та Батьківщини, його історії та героїчного минулого

 

Балагутрак Н. Ю.,

заступник директора ЦДЮТ

Фото: Маргарита Єрміна

DSCN5757.jpg
DSC08654.jpg

УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА

Опубліковано 25 січня 2019 року

22 січня 2019 року в ЦДЮТ відбулася святкова тематична програма «Україна – єдина країна» до Дня Соборності України в рамках міського патріотичного марафону «З любов`ю до України» для вихованців ЦДЮТ та здобувачів освіти 7-б, 8-б класів ЕЗОШ №4.

Учасники заходу  поглибили свої зання про історичний факт злуки українського народу, його значення; захід сприяв вихованню глибокої поваги та любові до Батьківщини.

В цей святковий день діти бажали своїй країні миру, злагоди, добробуту!

 

Балагутрак Н. Ю., заступник директора ЦДЮТ

 

 

Фото: Світлана Семеренко

DSCN5854.jpg

ШКОЛА МОЛОДОГО ПЕДАГОГА

Опубліковано 23 січня 2019 року

23 січня 2019 року в ЦДЮТ відбулося ІІІ засідання Школи молодого педагога – ІІ рік навчання, на якому педагогі обговорювали актуальні для них питання: методика підготовки та проведення відкритих занять (методичні рекомендації), а також була проведена практична робота з молодими педагогами щодо складання плану конспекту відкритого заняття згідно методичних  рекомендацій. Також практичним психологом був
проведен міні-тренінг «Як стати успішним  педагогом».

Горбенко С. І., завідувач відділу методичного

Фото: Світлана Семеренко

49848528_2365387977022490_68927887189359

МІСЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС "НОВОРІЧНА МРІЯ"

Опубліковано 11 січня 2019 року

9 січня 2019 року на базі ЦДЮТ було проведено міський майстер-клас для вихователів ГПД міста "Виготовлення та оздоблення виробів об'ємної форми з природних та штучних матеріалів".

Семеренко С. І., адміністратор сайту

Фото: Семеренко С. І.

d7cd7cd9ffcf2dab9f0333f7d7f61e45.png
DSCN5420.jpg
DSCN5579.jpg

МІСЬКИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ЛІДЕРІВ

Опубліковано 17 грудня 2018 року

14 грудня 2018 року на базі ЦДЮТ було проведено міський семінар "Лідерство - це особиста гідність та вміння спілкуватися" з метою розвитку самоповаги та почуття особистої гідності, формування конструктивної взаємодії між лідерами учнівських парламентів ЗЗСО, ЗПО міста та резерву лідерів, вихованців гуртків ЦДЮТ. На семінарі були присутні та працювали 28 лідерів та 9 педагогів ЗЗСО міста, серед яких були педагоги-організатори, культорганізатор та керівники ШМО класних керівників.

Чорна О. Є., заступник директора 

Фото: Світлана Семеренко

DSC07925.jpg
DSCN5381.jpg
загружено.png

МІСЯЧНИЙ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Опубліковано 13 грудня 2018 року

3 1 по 30 листопада 2018 року в ЦДЮТ пройшов Місячник безпеки життєдіяльності.

Протягом листопада для вихованців було організовано ряд навчально-виховних заходів спрямованих на вивчення правил безпечної поведінки на дорозі, вдома, на залізничному транспорті, що проходили в ігровій формі. А також гуртківці декоративно-прикладного відділу взяли участь у міських творчих конкурсах і отримали перемоги

Додаток 1
Додаток 2

Семеренко С. І., адміністратор сайту

Звіт щодо проведення заходів Місячника безпеки життєдіяльності в ЦДЮТ у 2018/2019 навчальному році

DSCN4831.jpg
DSCN4872.jpg

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Опубліковано 13 грудня 2018 року

 

06 грудня 2018 року  в  ЦДЮТ пройшла педагогічна рада з теми: «Формування життєвих компетентностей особистості через упровадження сучасних активних
педагогічних технологій» на якій педагогі обговорювали актуальні для них
питання: яка роль професійного рівня педагогів ЗПО у формуванні  компетентностей вихованців – основна вимога НУШ, який рівень педагогів
щодо формування життєвих компетентностей вихованців на заняттях гуртків, а також була проведена практична робота творчих груп педагогів з
основних напрямків діяльності закладу щодо впровадження інноваційних
технологій  в освітній процес.

План проведення

Горбенко С. І., завідувач відділу методичного

Фото: Світлана Семеренко

DSCN4958.jpg
DSCN4938.jpg

ВІДКРИТТЯ ІГРОВОЇ КІМНАТИ

Опубліковано 10 грудня 2018 року

За результатами участі та перемоги у Конкурсі міні-грантів "Громада своїми руками" 28 листопада 2018 року в ЦДЮТ відбулось урочисте відкриття ігрової кімнати для вихованців та дітей міста з метою розвитку творчого потенціалу кожної дитини, створення атмосфери радості, приємного та змістовного дозвілля в канікулярний час.  В заході взяв участь Володимир Тимошенко, член Ради закладу, громадський діяч. Колектив ЦДЮТ виносить подяку компанії ООО ДТЕК, ОО "Агенції міського розвитку м. Енергодар", ініціативній групі, виконавцю проекту Ірині Ішмаковій та всім, хто підтримав наш проект.

Ішмакова І. Л., інженер з ТБ

Фото: Семеренко С. І.

47109571_521289751614651_604625842160533

МЕТОДИЧНІ ОБ'ЄДНАННЯ ВІДДІЛІВ ЦДЮТ

Опубліковано 29 листопада 2018 року

28 листопада 2018 року в ЦДЮТ відбулись засідання методичних об'єднань декоративно-прикладного, технічного та художньо-естетичного, військово-патріотичного відділів з теми «Ситуації успіху в роботі з обдарованими дітьми"

Копія _DSC08092.jpg
DSCN4632.jpg
DSCN4674.jpg
pdf-icon.png

СТРУНИ ДУШІ-2018

Опубліковано 14 листопада 2018 року

13 листопада 2018 року в ЦДЮТ традиційно пройшов ІІІ Міський  літературний фестиваль «Струни душі-2018» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних закладів що був організований Науково-методичним центром та позашкільним навчальним закладом «Центр дитячої та юнацької творчості».

26 учасників фестивалю представили свої авторські твори у двох номінаціях: «Патріотичні вірші» та «Шкільна творча лірика». 

За   підсумками журі у номінації «Патріотичні вірші» І місце отримали: учениця ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» № 9 Маргарита Пащенко (молодша вікова категорія), вихованка ЕМАН Марія Христенко (середня вікова категорія), учениця ЕБЛ Єлизавета Старусєва (старша вікова категорія), у номінації «Шкільна лірика» І місце отримали: учень ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№9 Богдан Калугін (молодша вікова категорія), вихованка ЦДЮТ Марія Христенко (середня вікова категорія), учениця ЕНВК №1 Ганна Жукова (старша вікова категорія).

Володарами Гран прі фестивалю стали: Богдан Калугін, Марія Христенко, Єлизавета Старусєва. Приз «Глядацьких симпатій» отримали Маргарита Пащенко, Марія Христенко, Ганна Жукова.

Ірина Вінс, завідувач

організаційно- масового відділу ЦДЮТ

Фото: Світлана Семеренко, адміністратор сайту

S1020378.JPG
46100983_222294735322284_517459917686387

ЗАПОРІЗЬКИЙ КОЛОВРАТ-2018

Опубліковано 14 листопада 2018 року

10 листопада 2018 року фольклорний колектив “Дніпряночка”, керівник Ірина Вінс, став переможцем в Обласному фестивалі національних фольклорних колективів “Запорізький Коловрат - 2018”, який проходив у палаці культури “Орбіта” міста Запоріжжя.

DSCN4284.jpg
DSCN4252.jpg

15-РІЧЧЯ ШКОЛИ ДЖУР

Опубліковано 29 жовтня 2018 року

24 жовтня 2018 року "Школа джур" відзначила свій 15-річний ювілей. 

На урочисте свято завітали  почесні гості: Верховний Отаман Всеукраїнського Об'єднання  Академії Козацтва України міста Дніпро Микола Кущ, голова Ради Старійшин Українського козацтва міста Запоріжжя Ігор Синепольський, директор Кам'янсько-Дніпровського музею Аліна Чернявська та  директор технічно-спортивного Клубу Анатолій Фролов, представники міських громадських організацій

DSCN4045.jpg

ЧАРІВНА ОСІНЬ. МАЙСТЕР-КЛАС

Опубліковано 26 жовтня 2018 року

24 жовтня 2018 року в ЦДЮТ відбувся майстер-клас постійно діючого семінару для вихователів ГПД ЗЗСО та вчителів початкової ланки 3-4-х класів. Керівники гуртків ЦДЮТ продовжують навчати педагогів міста сучасним технологіям виготовлення виробів декоративно-прикладного мистецтва.

Фото: Світлана Семеренко

DSCN3908.jpg
DSCN3893.jpg

ПОДАРУНОК ДЖУРАМ ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ

Опубліковано 11 жовтня 2018 року

 

Напередодні Дня українського козацтва, Покрови та Дня Захисника України а також з нагоди 15-річчя "Школи джур" курсанти отримали подарунок - дві новенькі навчальні гвинтівки від голови осередку ПП "НК" в Енергодарі Михайла Гладкова.

Курсанти "Школи джур" зустріли гостя щирими оплесками та піснею. Вихованці гуртків "Візерунок" та "Чарівна майстерня" підготували виставку малюнків "Слава захисникам України!".

"Михайло Гладков побятажав дітям, щоб їм ніколи не довелося використовувати справжню зброю у справжньому бою, але щоб мистецтво вправно володіти ним обов'язково підкорилося! "

Інформація, фото Світлана Семеренко

ФЛЕШМОБ "ПРИВІТАННЯ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ"

Опубліковано 16 жовтня 2018 року

Вихованці гуртків ЦДЮТ взяли участь у флешмобі «Привітання захисникам України», що організувала Лабораторія психології масової комунікації та медіаосвіти ІСПП НАПН України. 

Ролик надіслан до пресс-служб військових формувань та у спільноту #ЖиттяПісляАТО, яку читають і діючі військовослужбовці, і ветерани.

Ось деякі слова подяки від військовослужбовців на ваші привітання:

«Дякуємо! Нам дуже приємно! Нам є про кого дбати і кого захищати!»
«Від імені командування та усього особового складу нашої бригади щиро дякуємо за привітання!»
«Дякуємо Вам за ваші привітання, це й ваше свято. Без вас не було б і нас».

doc235.jpg
doc251.jpg

ОБЛАСНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР "ЕНЕРГОДАРСЬКА ОСІНЬ

Опубліковано 9 жовтня 2018 року

З 2 по 4 жовтня 2018 року проходив обласний шаховий турнір «Енергодарська осінь», в якому переможцями стали вихованці гуртка «Шахи», керівник Суханов Володимир Юрійович.

DSCN3815.jpg

ПОЛЬСЬКІ УЧНІ В ГОСТЯХ В ЦДЮТ

8 жовтня 2018 року за ініціативою “Польського клубу” м. Енергодара Людмили Костюшевич до Центру дитячої та юнацької творчості завітали гості з Польщі - вчителі та учні старших класів.

43360728_297629314296290_215946074412548
43335390_297629270962961_256151672580787

"ЕЛЬДОРАДО" - ВОЛОДАР ГРАН-ПРІ

Опубліковано 6 жовтня 2018 року

6 жовтня 2018 року Зразковий художній колектив "Театр танцю "Ельдорадо", керівник Ірина Петришак, став переможцем (отримав Гран-Прі) VII Міжнародного фестивалю "Зірки XXI століття" у стилі Hollywood Fest, що проходив у місті Дніпро. 

 

фото з допису фейсбук Ірини Вінс

43029703_1980782795553021_62240121199609
42972658_255299921853264_402734293168894

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ НЕНАСИЛЛЯ

Опубліковано 03 жовтня 2018 року

У світі 2 жовтня відзначають Міжнародний день ненасилля започаткований за ініціативою ООН.

З метою профілактики, попередження жорстокості та насилля, практичним психологом Єрміною М.Е., культорганізатором Луданою І.О  в цей день проводились просвітницькі та профілактичні заходи в ЦДЮТ: розповсюдження буклетів "Як запобігти насиллю", хвилинки спілкування "Ні - жорстокості" (для вихованців, батьків та педагогів).

 

Єрміна М. Е., практичний психолог ЦДЮТ

АКЦІЯ "ТВОРИ ДОБРО"

Опубліковано 2 жовтня 2018 року

2 жовтня 2018 року в рамках співпраці та благодійноі акціі "Твори добро" фольклорний колектив ЦДЮТ "Дніпряночка" привітав ветеранів війни та праці, пенсіонерів міста Реабілітаційного центру "Конвалія".

Інформація з аккаунту фейсбук Ірини Вінс

42928826_295882847804270_537074656658587
DSCN3551.jpg

КОНФЕРЕНЦІЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Опубліковано 28 вересня 2018 року

26 вересня 2018 року відбулась Конференція учасників освітнього процесу ЦДЮТ.

DSCN3472.jpg

ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

Опубліковано 26 вересня 2018 року

25 вересня 2018 року відбулося засідання науково-методичної ради, на якій було розглянуто наступні питання: про організацію семінару «Педагогічні технології навчання: шлях до підвищення ефективності сучасного гурткового заняття», про вивчення й узагальнення перспективного педагогічного досвіду керівників гуртків, про функціонування та наповнення сайту ЦДЮТ, розгляд та затвердження Положень відділів: методичного, організаційно-масового, художньо-естетичного, військово-патріотичного, декоративно-прикладного, технічного. Дані питання були обговорені членами НМР та прийняті відповідні рішення.

Завідувач відділу методичного Горбенко С. І.

DSCN3491.jpg
DSCN3515.jpg

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ В/Ч 3042 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ В ГОСТЯХ В ЦДЮТ

Опубліковано 25 вересня 2018 року

25 вересня 2018 року до Центру дитячої творчості завітали військовослужбовці в/ч 3042 Національної Гвардії України, командир Павло Олександрович Жариков, та провели Уроки мужності приурочені до Дня Захисника України для вихованців гуртків: “Витинаночка” (керівник  Оксана Володимирівна Бєгіна), Зразковий художній колектив "Театр танцю “Ельдорадо” (керівник Ірина Іванівна Петрішак), “Дизайн одягу” (керівник Світлана Володимирівна  Шабазова), ”Літературна вітальня” (керівник Надія Петрівна Рубінська.

А також військовослужбовці та вихованці гуртків відвідали краєзнавчий музей ЦДЮТ “Витоки”. Пізнавально-інформаційну екскурсію  провела завідувач музеєм Світлана Георгіївна Єрмак.

Вінс І. В., завідувач

організаційно-масовим відділом ЦДЮТ

42261247_317945045605936_189589942317141
42203185_713486039001747_453327274896470

АКЦІЯ «МИР В ТВОЇХ ЛОДОНЯХ»

Опубліковано 21 вересня 2018 року

21 вересня 2018 року в ЦДЮТ  пройшла акція «Мир в твоїх долонях» до Міжнародного дня Миру. Традиційно до акції долучились вихованці гуртків декоративно–прикладного, технічного відділу: «Технічний дизайн» керівник С. О. Проценко, «Витинаночка», керівник О. В. Бегіна, які виготовили паперових голубів – символ миру.  Яскравим моментом акції став запуск голубів на території ЦДЮТ. Активними учасниками акції також були гуртки: «Шлях до себе», керівник М. Е. Єрміна, «Чарівна палітра», «Витинаночка», керівник О. В. Бегіна, «Технічний дизайн», керівник С. О. Проценко. С побажаннями миру вихованці гуртка «Шлях до себе» пройшли по ЦДЮТ та вручили паперових голубів вихованцям, батькам та гостям ЦДЮТ. Організатором акції виступила практичний психолог ЦДЮТ Маргарита Єрміна.

Маргарита Єрміна, практичний психолог  

41952341_1947116225355747_88459316723869
Трагічна сторінка        історії  Україн

ВЕЛИКИЙ ТЕРОР В УКРАЇНІ 1937-1938 РОКІВ

Опубліковано 15 вересня 2018 року

14 вересня 2018 року у Центрі дитячої та юнацької творчості для вихованців гуртків проведені інформаційні хвилинки «Пам'ять людська жива», «Великий терор в Україні 1937–1938 років» до дня 80-х роковин «Великого терору в Україні 1937-1938 років»

41616250_288863331839555_903798463972088
41710578_288863901839498_117331698144562

ЦДЮТ ПРОДОВЖУЄ НАБІР ДІТЕЙ ДО ГУРТКІВ

Опубліковано 13 вересня 2018 року

 

Сьогодня з рекламною акцією керівники гуртків відвідали ЕЗОШ № 4. Дякуємо директору О. Воробйовій та адміністрації за співпрацю. Чекаємо учнів школи в "Країні творчості" ЦДЮТ!

Фото: Ірина Вінс, Маргарита Єрміна

DSCN3125.jpg
DSC07636.jpg

МИ ВІДКРИВАЄМО ДВЕРІ У МРІЮ!

Опубліковано 06 вересня 2018 року

5 вересня 2018 року  Центр дитячої та юнацької творчості міста Енергодару відкрив  свої чарівні двері для дітей міста  у мрію творчості та натхнення.

На свято традиційно   були запрошені  учнів закладів загальної середньої освіти, представники громадськості , спонсори ,батьки та гості міста. З вітальним словом до учасників свята звернулися директор  ЦДЮТ  Т. О.  Плахотна та методист  Науково- методичного центру В. М. Терпімова.

 

 

Ірина Вінс, завідувач організаційно- масовго відділу,

   Ірина Лудана , культорганізатор ЦДЮТ

   Автор фото: Світлана Семеренко

image-0-02-01-03701dece1c47545acc7a24216
image-0-02-01-ce6d060e29ea0aef318f32d446

ЦДЮТ ЗУСТРІЧАЄ СВОЇХ ДРУЗІВ!

Опубліковано 13 вересня 2018 року

   З 07 вересня по 13 вересня  2018 року в ЦДЮТ проходить  ігрова розважальна програма «Острів розваг» для літніх іменинників – учнів  1-х класів ЕНВК «ЗНЗ – ДНЗ»№9, класні керівники Любов Шрамко та Світлана Лебеденко.

  Культорганізатори організаційно – масового відділу ЦДЮТ  Ірина Лудана  та   Костянтин Кононенко  підготували та провели цікаву подорож  до острову веселих розваг, ігор та запальних танців.

 

Ірина Вінс, завідувач організаційно- масовго відділу

                          

ДИПЛОМ 2-ГО СТУПЕНЮ 

Опубліковано 04 вересня 2018 року

Вікторія Ткаченко, вихованка гуртка "Валяння вовни", керівник Ткаченко В. В.,

отримала перемогу  у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" з роботою "Сова"

image-0-02-04-3f5ecbe5a3a7f2e05c3bf35734
DSCN2925.jpg

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Опубліковано 03 вересня 2018 року

31 серпня 2018 року в ЦДЮТ відбулось засідання педагогічної ради з теми "Планування роботи педагогічного колективу на 2018/2019 навчальний рік в межах Програми розвитку закладу".

Рішення педагогічної ради

DSCN3030.jpg
microsoft-word-viewer-logo.png
powerpoint-240x240.png
DSCN2870.JPG

МЕТОДИЧНІ ОБ'ЄДНАННЯ ВІДДІЛІВ

Опубліковано 27 серпня 2018 року

В ЦДЮТ пройшло засідання методичних об’єднань відділів ЦДЮТ художньо-естетичного, військово-паріотичного та декоративно-прикладного, технічного згідно плану роботи

doc190.jpg

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З ШАХІВ

Опубліковано 10 серпня 2018 року

Вітаємо з призовим ІІІ місцем Віренею Хренову, вихованку гуртка "Шахи" - керівник Суханов В. Ю. у Міжнародному конкурсі "ХХХ Меморіал двічі Героя Радянського Союзу льотчика-випробувача Аметхан Султана", який проходив з 31 липня по 9 серпня 2018 року у місті Генічеськ 

39249528_1142433905905339_55300252956140

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ЄДИНА РОДИНА"

Опубліковано 20 липня 2018 року

Вихованці театрального гуртка "Фантазія", керівник Аннєнкова С. О., стали переможцями Всеукраїнського фествалю дитячої та юнацької творчості "Єдина родина", який проходив з 16 по 19 липня в м. Очаків. :

І місце  Мітурич Поліна, Шеломіцька Олександра,

ІІ місце - Кацен Микита, Кацен Анастасія,

Кременчук Кирило, Шевчук Аліна,

ІІІ місце - Саркісова Софія.

37844453_1729884753773929_87307783979757

ЯРОСЛАВ ПОЛІТОВ - ФІНАЛІСТ XVI  «ЧОРНОМОРСЬКИХ  ІГОР»

Опубліковано 29 липня 2018 року

27-29 липня у місті Скадовськ Херсонської області відбувся XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри». Ярослав Політов, вихованець вокального гуртка ЦДЮТ "Мрія", керівник Тетяна Долгополова, переміг у категорії «Вокалісти хлопці 6-11 років».

Фото зі сторінки фейсбук Чорноморські ігри

"ЕЛЬДОРАДО" ПРИВІЗ З БОЛГАРІЇ

ДВА ГРАН-ПРІ

Опубліковано 11 липня 2018 року

Зразковий театр танцю "Ельдорадо", керівник Ірина Петришак, повернувся з Болгарії, де на березі моря в місті Кітен з 1 по 8 липня проходив Міжнародний фестиваль "Зірки ХХІ століття" та "Зоряні мости" в місті Приморско. "Ельдорадо" представив танцювальну композицію танго "Мелодія душі" та "Ми любимо Бугі-вугі" і отримав два Гран-прі, підкоривши відомих суддів Костянтина Томільченко і Ілону Гвоздєву. До скарбнички нагород цього разу додались Сертифікат на знижку на участь у фестивалі в Угорщині, дипломи, кубки, грамоти. Колектив було занесено до Національного реєстру рекордів в номінації “Найтриваліший фестивальний марафон”. А також "Ельдорадо" отримав Запрошення на Міжнародний фестиваль EGIPT forum-fest до Єгипту.
До того ж діти отримали масу задоволення від моря, майстер-класів та спілкування з професіоналами в неформальній обстановці в літньому таборі "Разом".

ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ-2018

Опубліковано 11 липня 2018 року

11 липня 2018 року у виконавчому комітеті відбулось урочисте вручення сертифікатів переможцям щорічного конкурсу грантів компанії ДТЕК “Громада своїми руками”. ЦДЮТ отримав сертифікат на ігрову кімнату.

ЛІТНІЙ МАЙДАНЧИК "СОНЕЧКО" В ЦДЮТ

Опубліковано 19 червня 2018 року

19 червня 2018 року  діти з літнього майданчику в останнє в цьому сезоні відвідали ЦДЮТ. Для них цього дня Олена Предеін провела майстер-клас з англійської "Англійська шляхом творчості", а Світлана Подвольцька - "Граматичні класики". Діти також мали змогу поспівати та потанцювати з хореографом Тетяною Долгополовою на "Музичній весельці" та з Юрієм Савченком, який провів майстер-клас "Інтонація звуків та розучування пісень". А культорганізатори  розважали дітей  на ігровій програмі "Веселка Елька"

ЄДИНА РОДИНА-2018

Опубліковано 19 червня 2018 року

12-15 червня 2018 року, фольклорний колектив «Дніпряночка», керівник Ірина Вінс, акомпаніатор Сергій Старенький вперше взяли участь та
завоювали ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості
«Єдина родина» м. Очаків, Миколаївської області.

ЛІТНІЙ МАЙДАНЧИК "СОНЕЧКО" В ЦДЮТ

Опубліковано 18 червня 2018 року

15 червня 2018 року  у відеозалі ЦДЮТ для дітей транслювались навчальні мультфільми з безпеки життєдіяльності та проводились бесіди з профілактики травматизму, правил поводження на залізничному транспорті, пожежна безпека вдома та правила поводження з небезпечними предметами, що провели Ірина Лудана, культорганізатор, і Світлана Семеренко, завбібліотекою. Діти переглянули мультфільми "Вогнеборці", "Уроки обережності",  "Небезпечні знахідки". 

А також з дітьми працювали Світлана Шабазова, Світлана Солодовник, Любов Полтавець, які провели майстер-класи  "Квіти", "Візерунок".

ЛІТНІЙ МАЙДАНЧИК "СОНЕЧКО" В ЦДЮТ

Опубліковано 13 червня 2018 року

Хореографічний майстер-клас "Смайли" за участю вихованців вокально-хореографічного гуртка ЦДЮТ "Мрія" провела Тетяна Долгополова для дітей літнього майданчику "Сонечко". Змістовне дозвілля дітей також організували Олена Предеін (керівник гуртка "Superkids") і Людмила Русанова (керівник гуртка "Розумники та розумниці"), які провели майстер-клас "Англійська шляхом творчості" та вікторину "Розумники та розумниці". 

А 12 червня відбулась спортивна гра "Козацькі розваги", яка була проведена керівником "Школи джур" Сергієм Волковим та культорганізатором Іриною Луданою,  а також діти знов побували у відеозалі, де проходив День українського кіно, організований звукорежисером Костянтином Кононенко.

Ірина Лудана, культорганізатор

Світлана Семеренко, завбібліотекою

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЄЮ В ЦДЮТ

Опубліковано 13 червня 2018 року

12 червня 2018 року Науково-методичним центром спільно з ЦДЮТ було проведено круглий стіл «Результати. Перспективи. Управління інформаційними потоками в ЦДЮТ засобами Google- диску.

Учасники, що пройшли успішно курс навчання, отримали сертифікати 

Інформація з сайту ЕНМЦ

фото Світлана Семеренко

  • Facebook Social Icon

ЛІТНІЙ МАЙДАНЧИК "СОНЕЧКО"

Опубліковано 6 червня 2018 року

ЦДЮТ продовжує зустрічати своїх гостей - дітей літнього майданчика "Сонечко" директор І.І.Шиян, майстер-класи "техніка" ,"квіти" "метелики", "візерунок" "квіти із шишок", підготували та провели керівники гуртків декоративно-прикладного та технічного відділу: В.Кириченко, А.Федько, С.Шабазова, А.Саламатова, С.Солодовник. Діти пришкільного табору "Усмішка", деректор В.А.Ворона, побували на ігровій програмі "Острів розваг", яку провели культорганізатори Н.Проказа, К.Кононенко. Для дітей пришкільного табору "Веселка", директор Л.П.Федорченко, був проведений ігровій тренінг "Взаємодія" керівником гуртка С.Аннєнковою. Дякуюєм за співпрацю!

                              Інформацію надала І.Вінс

                                               Фото М.Єрміна

ЛІТНЯ ШКОЛА "ЛІДЕР"

Опубліковано 5 червня 2018 року

4 червня 2018 року на базі ЦДЮТ розпочала свою роботу літня школа "Лідер" для учнів ЗЗСО, які є резервом шкільних парламентів. Школу очолює заступник директора ЦДЮТ з НВР О. Є. Чорна.

В перший день відбулося заняття з теми «Хочу стати лідером». Практичний психолог Маргарита Єрміна провела вправу  "Бажано. Обов'язково. Не можна" з метою розробки правил для подальшої продуктивної та успішної роботи на семінарі-тренінгу. 

ЛІТНІЙ МАЙДАНЧИК "СОНЕЧКО"

Опубліковано 5 червня 2018 року

Організаційно-масовий відділ ЦДЮТ традиційно зустрічав дітей літнього майданчику "Сонечко", директор Шиян І.І., ігрова пізнавальна гра "Цікавинки мого міста", конкурс малюнків "Місто очима дітей", ігрова дискотека "Ритми літа" та відеоподорож вулицями мого міста, були проведені культорганізатором Іриною Луданою та звукорежисером Костянтином Кононенко. Майстер-класи (розпис каміння, листівка "Жабенятко", метелики) були проведені керівниками декоративно-прикладного, технічного відділу для дітей пришкільного табору "Веселка" директор Федорченко Л.П.

                                                       Він І.В., завідувач

                                   організаційно-масовим відділом

                                                       фото М. Єрміна

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Опубліковано 1 червня 2018 року

Для всіх охочих дітей та батьків в міському парку культури та відпочинку керівниками гуртків декоративно-прикладного, технічного відділу ЦДЮТ було проведено безкоштовні майстер-класи з різних технік. "Яскраві метелики" - техніка акварель, керівник Світлана Солодовник, "Метелики" - виріб із фоамірану, керівник Світлана Проценко, "Будинок для пташки" - паперопластика, керівник Валентина Ткаченко, "Сонечко в наших долонях" - паперопластика та квілінг, керівник Анжеліка Саломатова. А також всі мали можливість завітати на ярмарок-продаж декоративних виробів гуртківців та їх керівників.

Юрій Савченко та солісти гуртка "Авторська пісня" організували невеличкий концерт на галявині та караоке.

КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ

Опубліковано 1 червня 2018 року

Першого червня у міському парку культури та відпочинку творчий колектив ЦДЮТ, управління освіти Енергодарської міської ради (начальник УО Букреєва С. М.), служба у справах дітей (начальник служби Черноус О. Б)  підготували та провели міське свято "Країна дитячих мрій" для учнів загальної середньої, позашкільної освіти, дітей пришкільних таборів міста.

СВЯТКОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ

Опубліковано 31 травня 2018 року

ЦДЮТ сьогодні вітає святковою розважальною програмою випускників Нововодянськоі, Водянськоі,Дніпррвськоі ЗОШ за ініціативи сільського голови Водянськоі сільськоі ради Сергія Єрмакова та начальника відлілу освіти,молоді та спорту Ірини Іваніщак!Все круто!

                З допису акаунта Фейсбук Ірини Вінс

ЕКСКУРСІЯ МІСТОМ

Опубліковано 30 травня 2018 року

Канікули в ЦДЮТ розпочались з цікавої подорожі містом. Екскурсію, як подарунок для 30-х дітей, що отримали звання "Гордість ЦДЮТ" та дітей соціально-незахищеної категорії, організували туристичне агенство "Веселий глобус", директор Галина Кириленко, та депутат Енергодарської міської ради Рябуха  В. А. Діти проїхались вулицями міста, околицями ЗАЕС, побували в парку культури і відпочинку "Промінь", в Парку Перемоги. А також взяли участь у пізнавальних вікторинах, розважальних іграх, театралізованих дійствах. Екскурсовод Галина Кириленко в цікавій, захоплюючій формі розповідала учасникам про пам'ятки, вулиці, споруди та знаменних людей міста. 

У КОЛІ РОДИНИ

Опубліковано 29 травня 2018 року

25 травня 2018 року на традиційному святі закінчення навчального року відбулось нагородження випускників, переможців конкусрів та фестивалів. Концертна програма - за участю колективів "Бруклін girls", "Мрія", "Дніпряночка",  "Фантазія" та Зразкового театру танцю "Ельдорадо". Ярмарок-продаж робіт декоративно-прикладного відділу.  А також нагороди отримали переможці конкурсів «Кращий гурток ЦДЮТ», «Кращий вихованець ЦДЮТ», «Кращий керівник ЦДЮТ». Колективам ЦДЮТ та окремим вихованцям було присуджено звання «Гордість ЦДЮТ».

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Опубліковано 24 травня 2018 року

25 травня 2018 року

Вв ЦДЮТ відбулась педагогічна рада 

«Аналіз виконання плану роботи за 2017/2018 н.р. в рамках Програми розвитку центру»

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ГУРТКА «Superkids»

Опубліковано 22 травня 2018 року

17 травня 2018 року

в закладі позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» було проведено відкрите заняття гуртка «Superkids», керівник Предеін О.М.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ГУМАНІТАРНОГО НАПРЯМУ

Опубліковано 22 травня 2018 року

17 травня 2018 року

в закладі позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» був проведений творчий звіт гуманітарного напряму.

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Опубліковано 16 травня 2018 року

16 травня 2018 року відбулись методичні об`єднання відділів, на яких заслуховувались звіти керівників м/о стосовно роботи проведеної за 2017 -2018 навчальний рік

ШКОЛА МОЛОДОГО ПЕДАГОГА

Опубліковано 15 травня 2018 року

15 травня 2018 року відбулось підсумкове засідання Школи молодого педагога на якому заслуховувались творчі звіти ії слухачів

«СМАРАГДОВІ ВИТОКИ»

Опубліковано 8 травня 2018 року

Вітаємо переможців

Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва  «Смарагдові витоки»

(01.05.2018-07.05.2018) м.Мукачево

ІІ місце Гілевич Микита, вихованець гуртка «Різьблення по дереву»,

керівник Пантєєва Р.М.

ІІ місце Харченко Ксенія, вихованка гуртка «Художній дизайн»,

керівник Пантєєва Р.М.

ІІ місце Чорняк Софія, вихованка гуртка «Батик»,

керівник Пантєєва Р.М.

ІІІ місце Волкова Федора, вихованець гуртка «Різьблення по дереву»,

керівник Пантєєва Р.М.

ІІІ місце Пантєєва Софія, вихованка гуртка «Художній дизайн»,

керівник Пантєєва Р.М.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Опубліковано 7 травня 2018 року

З 2 по 7 травня 2018 року  в ЦДЮТ проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Відбулись перегляд та обговорення відеороліків "Це повинен знати кожен", практичні заняття з ПДР "Весела зебра", оформлено стіннівку "Червоний, жовтий, зелений".

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЕКСПОЗИЦІЇ У  "КІМНАТІ СЛАВИ"

Опубліковано 5 травня 2018 року

04 травня 2018 року  у приміщенні краєзнавчого музею «Витоки» відбулося урочисте свято – відкриття   нової  експозицію археологічних знахідок  часів Другої Світової Війни  у  «Кімнаті слави».

ПАТРІОТЧНИЙ КВЕСТ "МАНДРУЄМО УКРАЇНОЮ"

Опубліковано 3 травня 2018 року

3 травня 2018 року в ЦДЮТ відбувся патріотичний квест «Мандруємо Україною» за участю учнів ЗЗСО та вихованців ЗПО, а також представників громадськості в рамках міського національно - патріотичного марафону «Мир в твоїх долонях!».

КОНКУРС "МІС ВЕСНЯНОЧКА - 2018"

Опубліковано 2 травня 2018 року

25 квітня 2018 року в ЦДЮТ відбувся традиційний конкурс "Міс Весняночка - 2018"

МІСЬКИЙ  ЕТАП  ЗМАГАНЬ «ЮІР - 2018»

Опубліковано 26 квітня 2018 року

 

26 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти на базі ЦДЮТ проведено міський етап Всеукраїнських змагань загонів «Юних інспекторів руху». Вітаємо молоду команду ЦДЮТ "Мить" з дебютом!

МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Опубліковано 23 квітня 2018 року

 

В рамках місячника цивільного захисту

18 квітня 2018 року в ЦДЮТ пройшло загальне тренування працівників та вихованців з цивільного захисту. Інженер з охорони праці ЦДЮТ Ішмакова Ірина Леонідівна провела тренування по екстреній евакуації і гасінню умов пожежі згідно до наказу. Умовна пожежа була в холі кабінетів №1 та №2. Керівники гуртків ЦДЮТ Полтавець Л.М. та Долгополова Т.О. зі своїми вихованцями евакуювалися з приміщень ЦДЮТ за допомогою запасних виходів біля кабінетів.

АКЦІЯ «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК»

Опубліковано 13 квітня 2018 року

 

Вихованці та колектив ЦДЮТ взяли участь у міській акції «Великодній кошик для бійця».

МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Опубліковано 20 березня 2018 року

27-28 березня 2018 року в ЦДЮТ відбувся міський семінар-практикум для вчителів початкових класів «Виготовлення і оздоблення виробів об’ємної форми»

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ

Опубліковано 20 березня 2018 року

20 березня 2018 року в ЦДЮТ відбуваються заходи з нагоди Дня щастя

ПРАКТИКУМ З УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЄЮ

Опубліковано 16 березня 2018 року

16 березня 2018 року в ЦДЮТ Науково-методичним центром було проведено чергове практичне заняття для адміністративного персоналу щодо управління інформацією засобами Google-диску. Інформація з сайту НМЦ

ПРОФЕСІЙНИЙ ОРІЄНТИР - 2018

Опубліковано 14 березня 2018 року

З 16 лютого по 16 березня 2018 року в ЦДЮТ проходять заходи в рамках місячника профорієнтації «Професійний орієнтир - 2018». 

ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ТВОРЧОСТІ

Опубліковано 12 березня 2018 року

Відбулось урочисте відкриття виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Дивовижний світ творчості".

204-а РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Опубліковано 11 березня 2018 року

В ЦДЮТ відбулись заходи в рамках Шевченківських днів: тематична бесіда "Маленький Кобзар", віртуальна екскурсія "І'мя Шевченка на карті".

Заняття з ділової української мови

Опубліковано 6 березня 2018 року

 

В ЦДЮТ відбулось чергове заняття з української мови з педагогами, що традиційно проводить директор Плахотна Т. О.

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Опубліковано 21 лютого 2018 року

День вшанування Героїв Небесної Сотні за участю учасників АТО, військовослужбовців в/ч 3042 Національної Гвардії України відбувся в ЦДЮТ. Хвилина пам'яті "Ми живемо, щоб пам'ятати", фотовиставка "Небесні Ангели Перемоги" та флешмоб "Слава Україні! Героям Слава!"

ТАЛАНТИ ХОРТИЦІ

Опубліковано 17 лютого 2018 року

 

17 лютого 2018 року вокально-хореографічний гурток ЦДЮТ “Мрія”, хореографічний гурток “Феєрія”, керівник Тетяна Долгополова, посіли призові місця на Всеукраїнському фестивалі мистецтв “Таланти Хортиці”, що відбувся в місті Запоріжжя.

ШКОЛА МОЛОДОГО ПЕДАГОГА

Опубліковано 21 лютого 2018 року

21 лютого 2018 року відбулось заняття з теми "Активізація пізнавальної діяльності вихованців"

ТАЛАНТИ ХОРТИЦІ

Опубліковано 19 лютого 2018 року

 

17 лютого 2018 року вихованці театрального гуртка «Фантазія», керівник Аннєнкова Світлана, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв “Таланти Хортиці”, що відбувся в місті Запоріжжя.

СПОГАДИ ПРО АФГАНІСТАН

Опубліковано 16 лютого 2018 року

До 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан в ЦДЮТ було проведено ряд заходів.

16 лютого 2018 року відбулась година спілкування «Спогади про Афганістан». А також перегляд документального кіно "Час обрав нас", огляд книжкової виставки "Афган: чужа війна – український рахунок".

Заняття з Веб 2.0 технологій

Опубліковано 13 лютого 2018 року

 

В рамках Всесвітнього дня Інтернету в ЦДЮТ відбулось заняття з Веб 2.0 технологій для адміністрації, що проводили практичний психолог та завідувач бібліотекою

ІНТРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ

Опубліковано 12 лютого 2018 року

 

Практичним психологом Єрміною М. Е. було проведено Інтерактивне заняття з педагогами ЦДЮТ "Попередження виникаючого синдрому професійного вигорання". Детальніше тут

Заняття з ділової української мови

Опубліковано 6 лютого 2018 року

 

В ЦДЮТ відбулось чергове заняття з української мови з педагогами, що традиційно проводить директор Плахотна Т. О.

ЄДИНИЙ ДЕНЬ ІНФОРМУВАННЯ НА ТЕМУ: «До 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола»

Опубліковано 7 лютого 2018 року

 

В ЦДЮТ відбувся Єдиний день інформування на тему: «До 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола»

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Опубліковано 6 лютого 2018 року

 

В ЦДЮТ практичним психологом Єрміною М.Е. та бібліотекарем Семеренко С. І. проведено виховну годину "Безпека дитини в інтернеті" для вихованців гуртків "Медіакультура" та "Шлях до себе".

Фоторепортаж можна переглянути тут

29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Опубліковано 30 СІЧНЯ 2018 року

 

В ЦДЮТ відбулись заходи з нагоди 100-річчя битви під Крутами. В бібліотеці пройшов перегляд документального кіно для курсантів "Школи джур", вихованців гуртка "Медіакультура"

Запрошення на виставку2.jpg
DSCN3116.jpg
bottom of page